Skaitmeninis klausos aparatas Atom P100DPW

2101087

Nauja prekė

709,99 €

-160,00 €

869,99 €

Apie prekę

Skaitmeninis klausos aparatas Atom P100DPW leidžia naudotojams jaustis saugiai ir patogiai įvairiose gyvenimo situacijose. Skaitmeniniai klausos aparatai perduoda ženkliai švaresnius, kokybiškesnius garsus. Klausos aparate integruota aukštų bei žemų dažnių programa, tai leidžia su klausos aparatu jaustis patogiai įvairiose aplinkose: tylioje, triukšmingoje ir kt. Klausos aparatas yra universalus, tinka tiek į dešinę, tiek į kairę ausį. Ypač tinka žmonėms turintiems lengvą ar vidutinį klausos lygio sutrikimą.

Ypatybės:

Aurica Atlas programėlė – klausos aparatas gali būti valdomas per programėlę. Programėlėje galima kontroliuoti garsą, atmintį, dažnį, mikrofono kryptingumą, aktyvuoti spengimo ausyse maskavimo garsus. Taip pat per programėlę galėsite rasti poruoto klausos aparato lokaciją.
Išmanusis vietovės aptikimas – ši funkcija leidžia analizuoti išorinę akustinę aplinką ir įjungia esamą situaciją atitinkančią programą. Programos nustatymai pritaikomi kiekvienai aplinkai pagal asmenines nuostatas ir automatiškai įjungiami naudotojui pereinant iš vienos aplinkos į kitą.
SpeechrayRay Control – kalbos valdymas koreguoja klausos aparato nustatymus ir slopina išorinį triukšmą, taip žymiai pagerindamas kalbos suprantamumą.
„Smart Focus Control“ – technologija leidžia analizuoti akustinę aplinką ir prireikus prijungti antrą mikrofoną kryptingam kalbos atpažinimui. Krypties režimu mikrofonai sureguliuoti taip, kad būtų maksimaliai atpažįstama kalba triukšmingoje aplinkoje.
Individualus triukšmo blokavimas – didelės spartos Individual Noise Blocking algoritmas analizuoja ir atpažįsta ne kalbos garsus ir automatiškai prisitaiko, kad sumažintų jų garsumą, taip slopindamas triukšmą ir palaikydamas gerą girdimumo lygį.
Išmanusis grįžtamojo ryšio sumažinimas – technologija leidžia automatiškai prisitaikyti prie kalbos signalų, neįskaitant grįžtamojo ryšio garsų. Tikslus aptikimas ir sumažintas grįžtamasis ryšys reiškia aukštesnį kalbos suprantamumą ir garso kokybę be erzinančio švilpimo.
Aktyvus vėjo blokavimas – „Wind Active Blocking“ naudoja prisitaikantį algoritmą, kad automatiškai slopintų tik vėjo triukšmą. Kalbos signalų stiprinimas leidžia naudotojams efektyviai leisti laiką lauke. Jei nėra vėjo, ši funkcija automatiškai išjungiama.
AutoPhone – jei įjungta funkcija AutoPhone, prietaisas automatiškai persijungia į kalbėjimo telefonu programą, kai prie jo pridedate ragelį. Jei mobilusis patraukiamas, jis persijungia į anksčiau buvusią programą.
T-Coil – įmontuotos teleritės pagalba galima kalbėtis telefonu neįštraukiant klausos aparato iš ausies.
Spengimo ausyse gydymas – „Tinnitus SoundHelp“ sukuria plačiajuosčio ryšio triukšmą, skirtą naudoti spengimo ausyse gydymui. Veikia baltojo triukšmo it vandenyno garso režimu.
Išmanusis garso dažnių korektorius – skirtas naudotojams, turintiems didelį klausos praradimą esant aukštiems dažniams. Ši funkcija perkelia aukšto dažnio garsus į žemus, todėl juos gali girdėti klausos aparatų naudotojai.

Specifikacijos:

Klausos aparatas: Atom P100DPw
Nominalus garso dažnio lygis (OSPL90), dB: 100–7300
Kanalų kiekis: 24
Atminties kiekis: 1–8
Bendras garso iškraipymo koeficientas: 5 %
Rėmas: BTE
Galia: P
Baterijos tipas: 13
Belaidis valdymas: taip
Binauralinis sinchronizavimas: taip
Programėlės pavadinimas: Aurica Atlas

Komplekte:

1 x Klausos aparatas